• O Luke!

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy z przyjemnością przedstawić naszą firmę, LUKE, która specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług z zakresu instalacji sanitarnych.

Nasza firma posiada wszelkie niezbędne uprawnienia budowlane do projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej, obejmującą sieci, instalacje i urządzenia cieplne, wentylacyjne, gazowe, wodociągowe oraz kanalizacyjne, bez jakichkolwiek ograniczeń.

Jesteśmy również w stanie przeprowadzać różnorodne analizy energetyczne budynków oraz dostarczać świadectwa charakterystyki energetycznej. Nasze usługi w tej dziedzinie obejmują szeroki zakres działań, pozwalając naszym klientom na efektywniejsze zarządzanie energią w swoich budynkach.

Nasza firma może poszczycić się udziałem w ponad 200 projektach inwestycyjnych w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Nasza rola w tych projektach obejmowała zarówno fazę projektową, jak i nadzór nad realizacją, co pozwoliło nam zdobyć szerokie doświadczenie oraz uznanie w branży.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami współpracy. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza, doświadczenie i profesjonalizm przyczynią się do spełnienia Państwa wymagań.

Z poważaniem,
LUKE